medyumbul

Tarak Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Birçok kişi tarak büyüsü hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değildir ancak yine de bu işlemler her zaman için bu alanda en çok yapılan işlemlerden biri olmuştur. Bu işlemler de amaç sevdikleri tarafından terk edilen kişilerin yine eski mutlu günlerine dönmelerini sağlamaktır. Yani bu işlemler aslında geri getirme büyülerinin bir başka versiyonu olarak kabul edilebilir.

Bu işlemleri yapan medyumlar öncelikle sıradan bir tarak alarak tarağın bir tarafına geri gelmesi istenen kişilerin resimlerini yapıştırmaktadırlar. Daha sonra ise aynanın karşısına geçmekte ve saçlarını taramaya başlamaktadırlar. Bu aşama da sürekli olarak çok özel ve çok güçlü dualar okumakta olan medyumlar aynı zamanda tarakları sağ elleri ile tutmaktadırlar. Bu tarama işlemi toplam da 127 defa yapılmaktadır ve bu işlemler ortalama olarak 14 gün boyunca devam etmektedir.

Bu özelliği ile en uzun süre de yapılan büyü işlemlerinden biri olan bu özel işlemler hakkında mutlaka tarak büyüsü nedir nasıl yapılır veya bu işlemler hakkında kimlerden yardım almak gerekmektedir gibi soruların yanıtlarını bilmek gerekmektedir. Her medyumun yapamadığı bu işlemlerin etki süreleri farklı olabilmektdir. Doğal olarak insanlar istedikleri sonucun ortaya çıkması için kimi zaman sabırlı bir şekilde beklemek zorunda kalmaktadırlar.

Bu işlemler çok zor olduğu için kesinlikle resmi medyumlardan başka kimseye güvenmemek gerekmektedir. Tarak büyülerinden sonra geri dönen kişiler aynı zamanda partnerlerine çok daha sıkı bağlar ile bağlanacakları için bu işlemleri bağlama özelliği de bulunmaktadır. Bu sebeple bu tarz sorunlar yaşayan kişiler çoğu zaman tarak büyüsü nedir nasıl yapılır ve benzeri soruların yanıtlarını bulabilmek için sürekli olarak araştırmalar yapmaktadırlar. Bu sayede hem kısa zaman içinde en doğru medyuma ulaşmak hem de istenen sonucu almak mümkün olabilir.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu