medyumbul

Sabun büyüsü nedir, nasıl yapılır

Sabun büyüsü bugüne kadar medyumların en çok yaptıkları ve aynı zamanda yaparken en çok zorlandıkları kara büyülerden biridir. Kısa zaman içinde ortaya çıkardığı etkiler ile bilinen bu işlemlerden sonra insanlar çok ciddi sorunlar yaşarlar ve bu sorunlar genellikle kalıcı olur. Eğer insanlar bu işlemin etkisine girdiklerini anlamazlarsa ve en kısa zaman içinde büyü bozma çalışması yapmazlarsa o zaman durum çok daha ciddi boyutlara ulaşacaktır.

Sabun büyüsü nedir, nasıl yapılır veya etkileri ne kadar zaman içinde ortaya çıkar gibi soruların yanıtlarını arayan kişiler öncelikle doğru kaynaklar da araştırma yaptıklarından emin olmalıdırlar. Çünkü bu tarz işlemler yapılacağı zaman hem çok iyi düşünmek hem de doğru adımlar atmak gerekir.

Sabun büyüsü ile insanların hayatlarına çok ciddi etkiler de bulunulabilir. Özellikle o kişilerin kişisel sağlıklarını kısa zaman içinde bozmak veya manevi anlamda sorunlar yaşamalarını sağlamak gibi amaçları olan kişiler bunu sabun büyüsü ile sağlayabilirler.

Yüzlerce yıllık bir geçmişi vardır ve birçok medyum bu işlemleri yapabilir. Sıradan bir sabun ve bu sabuna batırmak için kullanılacak olan bir cisim ile yapılan bu işlemler çok kısa zaman içinde etkilerini gösterebilirler. Eğer medyumlar da yeteri kadar deneyime sahiplerse ve aynı zamanda sonuçları yakından takip edebileceklerse o zaman sonuçların kalıcı olması sağlanabilir.

Kimler Sabun Büyüsü Yapabilir?

Gerçek medyumlar sabun büyüsü gibi işlemler hakkında talepler aldıkları zaman öncelikle b işlemlerin riskleri hakkında insanları uyarmalıdırlar. Çünkü bu tarz işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin çok iyi düşünmeleri ve işlemlerin riskleri hakkında bilgi sahibi olmaları gerekir. Bugüne kadar birçok kişi sabun büyüsü yaptırmak için yola çıkmış ancak bu işlemler hakkında güvenerek hizmet alacakları bir medyum bulmakta zorlanmışlardır.

Sabun büyüsü yapabilen medyumların sayıları çok fazla olmamakla birlikte bu işlemlerin sonunda harekete geçen enerjileri doğru bir şekilde kontrol edebilmek için çok ciddi bir medyumluk bilgisi gerekir. Amaçları ne olursa olsun sabun büyüsü yapmak olan kişiler bu işlemler için hangi medyumları seçmeleri gerektiği hakkında çok titiz olmalıdırlar. Sabun büyüsü yapılacağı zaman sıradan bir sabun üzerine çok özel tılsımların harekete geçmesini sağlayan sözler okuyan medyumlar daha sonra bu sabuna bir cisim batırırlar.

Son olarak da bu sabunu uzun zaman erimeden kalacakları bir yere saklarlar. Bu sabun saklı kaldığı süre içinde etki altına alınan kişilerin çok ciddi sorunlar yaşamaları sağlanır. Bilinen en eski ve en önemli kara büyülerden biri olan bu işlemlerin sonuçları çok güçlü olacaktır. Hatta bazı durumlar da etkileri kontrolden çıktığı için insanlar istenenden çok daha ciddi sorunlar yaşamışlardır. Bu sebeple bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin çok dikkatli olmaları ve sabun büyüsünün riskleri hakkında bilgi sahibi olmaları gerekir.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu