medyumbul

iki kişiyi ayırma soğutma büyüsü

İki kişiyi ayırma veya soğutma büyüsü gibi işlemlerde amaç insanların düşüncelerini değiştirmek ve partnerleri ile olan tüm ilişkilerine tam anlamı ile müdahale etmektir. İstenen sonuçlar ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar çok mutlu olmalarına rağmen bir süre sonra ilişkilerine son vermekte ve partnerlerine karşı olan tüm iyi duygularını tam olarak kaybetmektedirler. Yüzlerce yıldan bu yana yapılmakta olan bu işlemler hakkında bilgileri olan kişiler güvenilir medyumların bu işlemlerin sonuçlarını kısa zaman içinde ortaya çıkaracaklarını bilmektedirler. İki kişiyi ayırma veya soğutma büyüsü yaparken genellikle her iki tarafı da etki altına almak isteyen medyumlar bu gibi durumlarda hazırlayacakları özel muskaların içine iki kişinin de isimlerini eklemektedirler. Daha sonra günlerin belli zamanlarında okunacak olan dualarda da yine o iki kişinin ismini anan medyumlar bu sayede istenen enerjilerin etkilerini kısa zaman içinde ortaya çıkmasını sağlamaktadırlar.

Bu işlemlerin etkilerine giren kişiler genellikle bu enerjilerin farkında varama maktadırlar. Bu sebeple yaşadıkları tüm düşünce değişikliklerini tamamen normal karşılamaktadırlar. Ortaya çıkan enerjiler insanların düşüncelerini tam anlamı ile değiştirmekte ve bu sonuçlar genellikle kalıcı olmaktadır. Medyumlar bu konuda talep aldıkları zaman insanlara sabırlı olmaları konusunda uyarılarda bulunmaktadırlar. Çünkü bu tarz işlemlerin sonuçlarının kesinlikle ne zaman ortaya çıkacağını bilmek mümkün değildir. Medyumlar bu işlemleri sadece muskalar ile yapmamaktadırlar. Aynı zamanda eşyaların üzerine okunan dualar veya daha da ileri gidilerek kara büyüler gibi teknikler de kullanılabilmektedir. Hangi teknik olursa olsun mutlaka istenen sonucu alacak olan medyumlar yaptıkları işlemlerin etkilerini de sürekli olarak takip etmektedirler. Kimi zaman kontrolden çıkan enerjiler insanlar için ciddi bir risk alabilmektedir.

Bu gibi durumlarda yapılması gereken ilk iş zaman kaybetmeden büyü bozma işlemleri ile bu enerjilerin etkilerini ortadan kaldırmaktır. Her deneyimli medyum bu tarz işlemleri yaparken kesinlikle istenen sonuçların ortaya çıkmasını beklemekte ve mutlaka insanların riskli durumlar altına girmemelerini amaçlamaktadırlar. Bu alanda yapılmakta olan işlemler genellikle kısa zaman içinde sonuçlarını verdikleri gibi aynı zamanda iki kişiyi ayırma veya soğutma büyüsüne olan ilginin de artmasına neden olmaktadır.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu